Napisz do nas:   biuro@centroblach.pl
Dział Handlowy
kom 606 252 403
kom 728 387 730
kom 604 126 759

Cięcie blach na wymiar

Elementy, które wykonane są z różnych rodzajów stali, stanowią podstawę wielu konstrukcji, np. mebli, stelaży, czy dodatków dekoracyjnych do wnętrz. Aby jednak móc stworzyć z danego kawałka określoną konstrukcję, należy stal poddać odpowiedniej obróbce. W ramach oferty zajmujemy się profesjonalnym cięciem blach na wymiar z zachowaniem dokładnych parametrów produktu oraz z ograniczeniem strat materiału. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi.

Cięcie blach - na czym polega?

Do prac wykorzystujemy nowoczesne urządzenia o zaawansowanej technologii. Jedną z popularniejszych metod cięcia blach jest obróbka materiału przy wykorzystaniu lasera. Proces ten polega na przecinaniu powierzchni blachy gorącym promieniem lasera oraz gazem technicznym. Jest to metoda nie tylko szybka, ale również ergonomiczna. Dzięki niej zużywa się dużo mniej energii.

Co więcej, cięcie blach na wymiar laserem pozwala na uzyskanie niezwykle precyzyjnych oraz wysokiej jakości części materiału. 

W ramach oferty zajmujemy się wycinaniem zarówno regularnych, jak i nieregularnych kształtów blach. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Jak dojechać

Nasi partnerzy