Napisz do nas:   biuro@centroblach.pl
Dział Handlowy
kom 606 252 403
kom 728 387 730
kom 604 126 759
Jesteś tutaj: Oferta / Blachy Trapezowe

Blachy Trapezowe

Blacha trapezowa T55

Oprócz pokryć elewacyjnych i dachowych ma również zastosowanie w budownictwie jako blacha konstrukcyjna oraz na sufity i szalunki zalewane betonem. Jej wytrzymałość pozwala na zwiększenie odległości między punktami podparcia, przy zachowaniu wymaganych parametrów dotyczących przenoszenia obciążenia śniegu i wiatru.

Blacha trapezowa T55 jest dostępna w wymiarach:

- Taśma 1250 o szerokości krycia 0,92 m, szerokości całkowitej 0,96 m

Blacha trapezowa T35

O wysokości tłoczenia dzięki parametrom technicznym posiada doskonałą wytrzymałość i sztywność konstrukcji. T35 idealnie nadaje się do pokrywania dużych powierzchni obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, budynków usługowych, ścian biurowych. Z powodzeniem może być również stosowana w najnowszych rozwiązaniach konstrukcji domów wielo i jednorodzinnych.

Blacha trapezowa T35 jest dostępna w wymiarach:

- Taśma 1000 o szerokości krycia 0,784 m, szerokości całkowitej 0,819 m
- Taśma 1250 o szerokości krycia 0,980 m, szerokości całkowitej 1,015 m

Blacha trapezowa T18

O wysokości tłoczenia 18 mm polecana jest przez nas wszędzie tam, gdzie obok cech typowo funkcjonalnych istotna jest także estetyka powierzchni, którą pokrywa. Gwarantuje ona elegancki wygląd domkom jednorodzinnym, letniskowym, budynkom wielorodzinnym, biurowym, usługowym, handlowym oraz przemysłowym. Nasza linia produkcyjna umoźliwia przycięcie blachy trapezowej wg Państwa życzenia co do milimetra. Dodatkowym atutem proponowanych przez nas wyrobów jest szeroka paleta kolorów.

Szerokość całkowita blachy trapezowej T 18 wynosi 1110mm, natomiast szerokość krycia - 1070mm.

Blacha trapezowa T8

Polecana jest przez nas na elewacje i do wykańczania stropów. Zapewnia ona estetyczny wygląd tak wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jako producent możemy dla Państwa przygotować blachę o dowolonym kolorze z bogatej palety koloru o zleconej przez Państwa długości.

Szerokość całkowita blachy trapezowej T 8 wynosi 1195mm, natomiast szerokość krycia - 1177mm.

Blachy trapezowe są jednym z bardziej ekonomicznych materiałów wykorzystywanych powszechnie do pokrycia dachów oraz fragmentów elewacji. Produkowane są z blachy ocynkowanej lub alucynkowej i powlekanej lub też aluminiowej i również powlekanej. 

Blacha trapezowa – zalety

Blachy trapezowe są przede wszystkim sztywne, wytrzymałe na spore obciążenia, trwałe i odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Ponadto, dzięki dodatkowej powłoce, nie pokrywają się rdzą, są odporne na korozję. Wśród zalet na pewno należy również wymienić niewielki ciężar. Blachę można z łatwością przenosić, co znacznie przyspiesza montaż.

Blacha trapezowa – zastosowanie

Blacha trapezowa o niskim profilu idealnie sprawdza się jako pokrycie dachowe domów jednorodzinnych, garaży, a nawet małych obiektów handlowych. Wyższe profile przewidziane zostały natomiast do konstrukcji o dużych rozpiętościach oraz do konstrukcji nośnych. Ponadto, blachy trapezowe można również zastosować do pokrycia fragmentów elewacji lub ścian.

Jak dojechać

Nasi partnerzy