Napisz do nas:   biuro@centroblach.pl
Dział Handlowy
kom 606 252 403
kom 728 387 730
kom 604 126 759
Jesteś tutaj: O nas

O nas

Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. działa w segmencie blach od początku 2007 roku, jednak korzenie historii firmy sięgają przeszło 25 lat sprzedaży materiałów budowlanych, blach i stali. Obecnie głównym zakresem działalności jest sprzedaż wszelkiego rodzaju blach ocynkowanych, powlekanych oraz nierdzewnych. Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. wyspecjalizowała się w obsłudze bardzo wymagających odbiorców, jakimi są firmy produkujące klimatyzacje i wentylacje. Obecnie zaopatrujemy największe firmy produkcyjne z tego sektora w regionie Polski północnej. Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. zaopatruje również producentów artykułów metalowych takich jak parapety, skrzynki, obudowy, drzwi, jak również firmy świadczące usługi cięcia laserem lub usługi wykonywane na maszynach cnc. Dodatkowo dostarczamy również nasze produkty do szeregu firm dekarskich i hurtowni budowlanych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów przez przygotowanie indywidualnych ofert dla konkretnego odbiorcy.

Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. zwraca szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów, dlatego posiada w ofercie tylko produkty z najbardziej renomowanych HUT europejskich, które spełniają wszelkie warunki jakości i posiadają wymagane gwarancje, atesty i certyfikaty.

W celu jak najszybszej realizacji zamówień utrzymujemy stałe stany magazynowe blach w szerokim zakresie formatów oraz grubości .

Dostawy towarów do klientów realizujemy własnym transportem.

Zapraszamy do współpracy.

Jak dojechać

Nasi partnerzy